Ispanija, kur keliauti ilsėtis


Nemažai žodžių ir pavadinimų, kurie iš karto primena Ispaniją ir sukelia norą į ją nukeliauti pailsėti. Tai flamenko, korida, paela ir kiti. Siekiantiems susipažinti su Ispanijos kultūra, architektūra, sužinoti ką nors naujo apie šią pietuose esančią Europos sąjungos valstybę siūloma aplankyti kataloniškąją Barseloną ar sostinę Madridą, tuo tarpu apie poilsį Ispanijoje galvojantiems verčiau rinktis Malagą, Kanarų salas, Maljorką.

Malaga
Ispanijos pietuose esanti Malaga – tai galimybė ne tik pailsėti, bet ir vietiniame restorane pasigrožėti flamenko šiokiu bei paragauti vietinių gėrimų. Poilsis Ispanijoje daugeliui lietuvių asocijuojasi su Malaga, o tik vėliau kitais kurortas dėl įvairių priežasčių: vieni čia turi giminių ar draugų, kiti girdėjo daug teigiamų atsiliepimų, kiti tiesiog paskaitė apie šį kurortą internete.

Maljorka
Norintiems pabėgti toliau dažniausiai tenka rinktis iš siūlymų aplankyti Kanarų salas arba Maljorką. Maljorka pagarsėjusi ir vertinama visame pasaulyje, daugiausiai dėl paplūdimių įvairovės ir gausybės. Čia galima rasti ir privačių, mažyčių bei privatumą dėl šalia esančių uolų garantuojančių paplūdimių, ir plačių smėlio juostų.

Kanarų salos
Kanarų salas sudaro kelios garsios ir nemažos salos bei gausybė mažyčių negyvenamų salų. Viena garsiausių – Gran Kanarija. Saloje yra daugybė vaismedžių, miesteliai pasižymi išskirtine architektūra, o vietomis atsiveriančios panoramos verčia aikčioti daug mačiusius žmones. Nuo vieno salos simboliu laikomos „Rūko“ uolos net gi matoma Tenerifės sala.

Tenerifė
Tenerifės sala – itin populiari renkantis poilsį Ispanijoje. Ši vulkaninė sala yra salyno centre, o saloje – tarp didžiausiųjų besipuikuojantis vulkanas, kuris tampa savotiška kliūtimi drėgnesniems orams pasiekti Ispaniją. Norintiems pamatyti itin aktyvią Tenerifę siūloma atvykti Tenerifės festivalio metu, kuris niekuo nenusileidžia garsiausiems pasaulio karnavalams.

Poilsis Ispanijoje ir jai priklausančiose salose tikra atgaiva norintiems atsipūsti po sunkių metų ir pamiršti spaudžiančias bėdas bei problemas, kurių nori nenori turi bene visi žmonės.

Smalsiems video kelionė į Kanarų salas

Comments are closed.