Kuo patrauklus poilsis Turkijoje


Turkija daugeliui žmonių asocijuojasi su poilsiu. Ne veltui, kelionės į Turkijos kurortus vertinamos įvairių Europos ir valstybių gyventojų, norinčių atostogų metu mėgautis Ėgėjo ar Juodąja jūra bei gausiomis pramogomis klubuose, baruose ar vandenyje.

Turkijoje pailsėti nusprendę keliautojai gali pasimėgauti įvairių rūšių paplūdimiais, vieni jų uolėti, kiti platūs ir pakloti įspūdingai atrodančiu smėliu. Pavyzdžiui Alanijoje gausu nedidelių uolų atskirtų įlankų, kuriose ramiau, jaučiamas privatumas, bet taip pat yra ir plačių paplūdimių, kuriuose gausu smėlio, bet kartu įsiterpia ir uolos. Dėl gerų paplūdimių Alanija pamėgta šeimų poilsiaujančių su vaikais, ypač mažesnio amžiaus.

Tuo tarpu daug didesnėje Antalijoje labiau akcentuojami naktiniai klubai, restoranai, kino teatrai ir kitos aktyvesnės pramogos. Dėl didelio gyventojų skaičiaus, šis miestas padeda pamatyti kasdienį turkų gyvenimą. Be to, daugelis viešbučių netoli miesto centro. Toliau nuo jūros esantys viešbučiai siūlo naudotis viešuoju stambaus žvyro paplūdimiu, tuo tarpu kai kurie viešbučiai turi privačius, tik jų klientams skirtus paplūdimius. Dauguma jų – smėlėti.

Dar vienas garsus Turkijos kurortas – Bodrumas. Tai itin aktyvų laisvalaikį mėgstantiems keliautojams skirtas kurortas, kuriame, sakoma, pramogos niekada nesibaigia. Iš tiesų, pramogų Bodrume netrūksta, tad ramaus poilsio Turkijoje išsiilgę žmonės turėtų aplenkti Bodrumą ir rinktis iš kitų kurortinių miestų bei miestelių.

Išsirinkti iš Turkijos siūlomų kurortų gana sunku, ypač neturint išankstinės nuomonės bei informacijos, tačiau iš esmės svarbu žinoti, norima ramaus poilsio Turkijoje ar aktyvių pramogų, pagal tai kurortus skirstyti ir iš jų rinktis gali būti lengviausia, kadangi kainos daugelyje jų panašios, išskyrus Alanijoje – tai bene pigiausias kurortas visoje Turkijoje.

Smalsiems – video kelionė į Alaniją

Comments are closed.