Kelionė į Graikiją


Olimpinės žaidynės kas ketverius metus prie televizoriaus ar kompiuterio ir interneto pritraukia daugelį žmonių, tarp kurių dauguma net nelabai domisi sportu. Daugelis puikiai žino, jog olimpinės žaidynės yra kilę iš Graikijos, tad kodėl šios puikios šalies neaplankius savo atostogų metu?

Poilsis Graikijoje – taip pat puikiai mėgstamas kaip ir olimpinės žaidynės. Renkantis šią šalį vien tik poilsiui vertėtų pamąstyti labiau apie Graikija priklausančias šalis, o ne žemyninę dalį. Tokios salos, kaip Rodo, Koso ar Kreta – puikus pasirinkimas poilsiui: nuo gausybės pramogų viešbučiuose ir kurortiniuose miesteliuose iki įspūdingiausių smėlio paplūdimių ar laukiniais vadinamų paplūdimių, kuriuose galima pabūti ypatingai ramiai.

Tiek salose, tiek, tuo labiau, žemyninėje dalyje, yra gausybė ne tik pasyviam poilsiui tinkamų vietų, bet ir daugybė lankytinų objektų, kuriuos vertėtų apžiūrėti. Taip Jūsų poilsis Graikijoje paliks dar didesnius įspūdžius bei leis geriau pažintį šią istorinę šalį.

Lankantis Atėnuose tarp gausybės lankytinų objektų padės nepasiklysti gidų bei ekskursijų paslaugos, tačiau labiausiai vertėtų sutelkti dėmesį į Akropolį, kuris laikomas garsiausias šventykla. Be to, nuo Akropolio atsiveria įspūdinga miesto panorama, kurią pamatyti reikėtų net ir tiems, kurie neturi nori lankytis garsiojoje šventykloje.

Keliaujantiems į Graikiją reikėtų pasidomėti konkretaus kurorto klimatu, kadangi visoje Graikijoje šiek tiek skiriasi vyraujančios temperatūros, kritulių kiekiai. Bendrai paėmus, žiemos pakankamai švelnios, sniegas iškrenta tik naktimis gana retais atvejais, vasaros metu salyginai karšta, maža audrų bei kritulių tikimybė.

Dėl valiutos sukti galvos nereikia, kadangi kaip ir daugelyje Europos sąjungos valstybių Graikijoje yra naudojamas euras. Taip pat, naudinga žinoti, jog poilsis Graikijoje yra garantuojamas ir dėl to, jog nesikeičia laiko juosta, tad nereiks pratintis prie pakitusių valandų.

Smalsiems video kelionė į Graikiją

Comments are closed.