07
Vas 13

Sveikatingumo procedūros Druskininkuose

Ką daryti pervargus? Tai klausimas neduodantis ramybės daugeliui šių dienų žmonių. Vienkartinis pervargimas puikiai „gydomas“ išsimiegojimu, tačiau nuolatiniam persidirbimui ar pervargimui tėra vienintelis efektyvus „vaistas“ – atostogos. Viena vertingiausių krypčių tokioms atostogoms – poilsis Druskininkuose.

Poilsis Druskininkuose vertas dėmesio ne tik dėl ramybės ar pasakiškos gamtos, bet ir dėl daugybės aukščiausio lygio SPA centrų, sanatorijų, gydyklų. Jose daugelis žmonių gali rasti sau tinkamas procedūras, nuo skaudamos ar pavargusios vietos masažo iki purvo vonios ar kombinuotų SPA procedūrų.
SPA procedūros ir kitos gydyklų paslaugos yra labiau orientuotos į gydymą ir grožio puoselėjimą, tačiau puikiai tinka tiesiog tenorintiems atsipalaiduoti, gerai pailsėti ir pasijausti maloniai. Jei Jūsų tikslas būtent toks, rekomenduojama rinktis tas paslaugas, kurių poveikis – atsipalaidavimas. Dažniausiai tai būna paminima paslaugos aprašyme arba vertėtų pasiklausti paslaugos tiekėjo.

Išsirinkti sau tinkamą paslauga taip pat gali padėti jau jomis pasinaudojusių asmenų patarimai. Jei vis tik negalite rasti pažįstamų žmonių, kurie jau išbandę atpalaiduojančias paslaugas poilsio Druskininkuose metu – pasikliaukite savo nuojauta arba nepažįstamų žmonių atsiliepimais, kurių tikrai apstu įvairiausiose vietose: internete, spaudoje ir net galima išgirsti iš garsenybių lūpų.

Reikėtų atminti, kad poilsis Druskininkuose tai ne tik gydyklos, SPA centrai ar kitos pasyvios pramogos. Šis kurortas puikiai tinka ir laisvalaikiui su šeima, kadangi aplink netrūksta ežerų, pasivaikščiojimų bei dviračių takų, įdomių muziejų ir kitų lankytinų vietų. Tad po SPA procedūrų siūloma su visa šeima apsižvalgyti Druskininkuose ir jų apylinkėse, taip ne tik atsipalaiduosite, bet ir pasigrožėsite visame pasaulyje garsiu Dzūkijos kurortu.


07
Vas 13

Druskininkai

Pastaraisiais metais vis daugiau žmonių domina poilsis Druskininkuose. Druskininkai nuo senų laikų garsėja kaip gydyklų, sanatorijų bei SPA kurortas, tačiau šiuo metu šiuos malonumus kuo puikiausiai papildo ir jaunatviškos pramogos – vandens pramogų parkas bei visus metus veikiantis sniego pramogų parkas, slidinėjimo trasos.

Renkantis poilsį Druskininkuose visų pirma vertėtų nuspręsti, kokio tipo poilsis domina, ar atsigavimas po sunkių darbų gydyklose bei SPA centruose, ar aktyvus poilsis Druskininkų pramogų parkuose bei aplankant Druskininkų apylinkes.

Jei vis tik labiau domina aktyvus poilsis, vertėtų pasidomėti galimybe savo kelionės metu turėti dviratį. Jei neturite, ne bėda – juos galima išsinuomoti pačiuose Druskininkuose, nuomos punktų tikrai nemažai.

Druskininkuose ir aplink juos gana daug geros kokybės dviračių takų, kurie puikiai tinka įvairaus amžiaus ir patirties dviratininkams, be to, didelė dalis takų visiškai atskirti nuo automobilių srauto, tad tai bene saugiausiai dviračių takai Lietuvoje. Mindami Druskininkų savivaldybės dviračių takais galite pasigrožėti Raigardo slėniu, esančiu prie pat Lietuvos ribos, aplankyti garsųjį Grūto parką ar mėgautis poilsiu prie netoli Druskininkų esančių ežerų pakrantėse.

Nemėgstantiems ar neturintiems galimybės minti dviračio pedalų puiki atmaina pasivaikščiojimai. Puikų atsipalaidavimą ir protinį poilsį gali garantuoti vakariniai pasivaikščiojimai Nemuno pakrantėmis, išsiilgusiems paukščių čiulbėjimo pagelbės pasivaikščiojimas pėsčiųjų ir dviračių takais, vedančiais link Velnio akmens, o taip pat malonu pasivaikščioti ir pačiame Druskininkų mieste, kuris yra gražiai sutvarkytas ir ramus, net ir vasaros metu sugužėjus poilsiautojams.

Poilsis Druskininkuose gali būti labai įvairus, viskas priklauso nuo Jūsų pačių norų ir tikslų, kuriuos išsikelti galima tiek prieš važiuojant į šį nuostabų kurortą, tiek jau atvykus į jį. Tačiau svarbiausia – geras poilsis ir geros nuotaikos, be kurių jokios atostogos ne atostogos.


27
Sau 13

Poilsis. Kas tai?

Poilsis, rekreacija (lot. reacreatio – atsistatymas) – žmogaus dvasinių ir fizinių jėgų atgavimo procesas.

Poilsis organizmui reikalingas ypač po įtemptos veiklos, pavargus, patyrus traumą, ligos metu (tuomet greičiau sveikstama) bei po jos (reabilitacija) ir pan. atvejais. Ilsintis, atsipalaiduojant atsikuria gyvybinės galios.