Druskininkai


Pastaraisiais metais vis daugiau žmonių domina poilsis Druskininkuose. Druskininkai nuo senų laikų garsėja kaip gydyklų, sanatorijų bei SPA kurortas, tačiau šiuo metu šiuos malonumus kuo puikiausiai papildo ir jaunatviškos pramogos – vandens pramogų parkas bei visus metus veikiantis sniego pramogų parkas, slidinėjimo trasos.

Renkantis poilsį Druskininkuose visų pirma vertėtų nuspręsti, kokio tipo poilsis domina, ar atsigavimas po sunkių darbų gydyklose bei SPA centruose, ar aktyvus poilsis Druskininkų pramogų parkuose bei aplankant Druskininkų apylinkes.

Jei vis tik labiau domina aktyvus poilsis, vertėtų pasidomėti galimybe savo kelionės metu turėti dviratį. Jei neturite, ne bėda – juos galima išsinuomoti pačiuose Druskininkuose, nuomos punktų tikrai nemažai.

Druskininkuose ir aplink juos gana daug geros kokybės dviračių takų, kurie puikiai tinka įvairaus amžiaus ir patirties dviratininkams, be to, didelė dalis takų visiškai atskirti nuo automobilių srauto, tad tai bene saugiausiai dviračių takai Lietuvoje. Mindami Druskininkų savivaldybės dviračių takais galite pasigrožėti Raigardo slėniu, esančiu prie pat Lietuvos ribos, aplankyti garsųjį Grūto parką ar mėgautis poilsiu prie netoli Druskininkų esančių ežerų pakrantėse.

Nemėgstantiems ar neturintiems galimybės minti dviračio pedalų puiki atmaina pasivaikščiojimai. Puikų atsipalaidavimą ir protinį poilsį gali garantuoti vakariniai pasivaikščiojimai Nemuno pakrantėmis, išsiilgusiems paukščių čiulbėjimo pagelbės pasivaikščiojimas pėsčiųjų ir dviračių takais, vedančiais link Velnio akmens, o taip pat malonu pasivaikščioti ir pačiame Druskininkų mieste, kuris yra gražiai sutvarkytas ir ramus, net ir vasaros metu sugužėjus poilsiautojams.

Poilsis Druskininkuose gali būti labai įvairus, viskas priklauso nuo Jūsų pačių norų ir tikslų, kuriuos išsikelti galima tiek prieš važiuojant į šį nuostabų kurortą, tiek jau atvykus į jį. Tačiau svarbiausia – geras poilsis ir geros nuotaikos, be kurių jokios atostogos ne atostogos.

1 comment

  1. Buvo įdomu paskaityti 😉