Nidos paplūdymiai


Poilsis Nidoje laikomas viena ramiausiu ir maloniausiu Lietuvoje. Pasaulyje Neringos paplūdimiai yra pripažinti vienais tinkamiausių ramioms atostogoms, todėl siekdami tikrai gerai pailsėti turėtumėte rinktis poilsį Nidoje.

Nida garsi ne tik savo ramybe alsuojančias paplūdimiais, bet kartu traukia ir aktyvaus poilsio mėgėjus. Jiems čia tikrai yra ką veikti. Siūlomi pasivaikščiojimai paplūdimiu ar pėsčiųjų takais, kelionių dviračiais entuziastai lieka patenkinti po visą Neringą išvedžiotais dviračių takais, kuriais važiuojant visada juntamas pušų kvapas ir girdimas jūros arba medžių ošimas.

Siekiantiems visiškos ramybės vertėtų pasidomėti apie pasiplaukiojimus jachtomis ar kitu vandens transportu. Plaukiojant Kuršių mariomis gali pasiekti tokias vietas, kurios yra nepasiekiamos pėsčiomis, todėl būsite garantuoti visišku privatumu ir ypatingai ramiu poilsiu gamtos apsuptyje.
Vasaros metu Nidoje gana gausu žmonių, tačiau dėl nedidelio miestelio ir gana ilgo paplūdimio dideli žmonių srautai gana mažai jaučiasi (lyginant su kitais pajūrio kurortais), visada galima rasti nuošalesnę ir ramesnę vietelę mėgavimuisi jūra bei saule.

Mažiau saulėtomis dienomis ar jau pavargusiems nuo saulės kaitros siūloma pasivaikščioti Nidos takeliais. Čia malonus oras dėl gausybės saugomų medžių, kurie perteikia Kuršių marių bei Baltijos jūros vėsą bei gryną orą, kuris šiais laikais tampa vis vertingesni. Dar maloniau, pušų apsuptyje ramiai papietauti ar vakare atvėsus orui išgerti arbatos ar karšto šokolado gėrimo ant Kuršių marių kranto.

Poilsis Nidoje labiausiai rekomenduojamas tiems, kurie vertiną natūralią gamtą bei ramybę, tačiau ką veikti ras ir naktinio gyvenimo bei koncertų mėgėjai. Tereikia turėti noro – veiklos Nidoje tikrai yra net ir šaltomis žiemos dienomis.

Comments are closed.