Nidos privalumai


Užsiminus, jog ieškoma vieta ramioms atostogoms Lietuvoje, greičiausiai Jums bus siūlomas poilsis Nidoje. Toks pasiūlymas neatsitiktinis, paprasčiausiai Nidos kurortas visame pasaulyje garsėja kaip ramybe alsuojantis paplūdimys bei natūrali ir saugoma gamta, lyg rojaus kampelis žemėje.

Poilsis Nidoje tikrai garantuojamas. Tai lemia ne tik ramūs paplūdimiai, pasivaikščiojimo takai miškuose ar Kuršių marių pakrante, bet ir išskirtinė kurorto architektūra, gausybė lankytinų ir vertų Jūsų dėmesio vietų.

Renkantis poilsį Nidoje reikėtų įvertinti tai, jog Nida yra apsupta vandens, todėl čia gana vėjuota ir šiek tiek vėsiau nei kitose Lietuvos vietose, tad jei Jūsų tikslas maudynės jūroje – ypatingai atidžiai sekite meteorologines prognozes. Jei Jus domina poilsis Nidoje žiemą – nenusivilsite, tai tikrai puikus pasirinkimas, tačiau vėlgi, reikėtų būti atidiems ir prisiderinti prie Nidos oro sąlygų, didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas rūbams ir atributams apsaugantiems nuo vėjo.

Kai kurie žmonės dvejoja ar tikrai verta atostogoms rinktis Nidą dėl tos pačios ramybės, nerimaujama, jog užsinorėjus aktyvesnės veiklos nebus pasirinkimo. Tačiau tai yra neteisingas mąstymas. Tiems, kuriems pabodo ramybė Nida gali pasiūlyti aktyvų turizmą pėsčiomis ar dviračiais, pasiplaukiojimus jachtomis Kuršių mariomis, kitas vandens pramogas. Taip pat, Nidoje aktyvus ir naktinis gyvenimas, pakanka barų bei kavinių ir kitų pramogų. Iš pirmo žvilgsnio ramioji Nida gali būti ir aktyvaus poilsio vieta, tereikia šiek tiek plačiau pasidomėti.

Poilsis Nidoje dėl aukščiau įvardintų priežasčių gali būti tinkamas labai įvairiems žmonėms: romantikos ir privatumo norinčioms poroms, saugiai ir ramiai pailsėti prie jūros norinčioms šeimoms su vaikais, pramogų ir jūros trokštančiam jaunimui bei apie ramų ir sveiką poilsį svajojantiems senjorams, Nida priima visus poilsiautojus tiek žiemą, tiek vasarą.

Comments are closed.