Palanga


Vasarą daugeliui asocijuojasi su atostogomis, o kokios atostogos be jūros. Daugeliui lietuvių priimtiniausias ir patraukliausias poilsis Palangoje, kuri ne veltui vadinama Lietuvos vasaros sostine.

Poilsis Palangoje žmones traukia dėl daugybės priežasčių. Visų pirma, tai didžiausias ir populiariausias Lietuvoje pajūrio kurortas, kurį pasiekti nesunkiai galima įvairiausiu transportu, tiek nuosavu, tiek viešuoju. Į Palangą vyksta autobusai, veža privatūs vežėjai, vasaros metu nesunku rasti ir bendrakeleivių, kurie leidžia ženkliai sumažinti kelionės išlaidas.

Taip pat verta paminėti, jog poilsis Palangoje nėra brangus. Nakvynės galimybės tikrai plačios, siūlomi tiek prabangūs viešbučiai, tiek pigūs nakvynės namai ar kambarių nuomą vietinių gyventojų namuose. Be to, neretai yra galimybė naudotis virtuve, kas leidžia dar labiau sutaupyti kas dieną nepietaujant kavinėse ar restoranuose.

Poilsis Palangoje patrauklus ne tik dėl kainų, bet ir dėl paplūdimio. Palanga gali didžiuotis turėdama pakankamai didelį ir gerą smėlio paplūdimį, kuriame net ir pačiu piku galima rasti sau vietos. O pasimėgavus saulės voniomis ir atsigaivinus jūroje galima pasivaikščioti po gražų miestą, apsilankyti dėmesio vertuose muziejuose ar išsinuomojus dviratį pajūrio dviračių trasa pasiekti netoliese esantį kurortą – Šventąją ar vienintelį Lietuvos uostamiestį – Klaipėdą.

Palangoje poilsį itin pamėgę jauni žmonės, kadangi šis kurortas gali pasiūlyti ypatingai platų pramogų pasirinkimą: nuo kavinių iki naktinių klubų, karaokė vakarų ar įvairiausios muzikos atstovų koncertų.
Renkantis vasaros atostogų kryptį poilsis Palangoje yra labai patrauklus variantas dėl nedidelio atstumo, lengvo pasiekiamumo ir tikrai gerų sąlygų. Tuo tarpu leisti į tolimesnes šalis reikalauja didesnių išlaidų, pasiruošimo, o prireikus staiga grįžti į darbus ar išspręsti kilusias problemas būna gerokai kebliau. Be to, poilsis Palangoje gali būti idealus ilgojo savaitgalio pasirinkimas.

1 comment

  1. automobilių dažymas

    Vaziuoju i Palanga, nes ten varo visi mano draugeliai :)))
    O jei rimtai tai Lietuvoje Palanga ir Pajuris tapo sinonimais… Dazniau isgirsi klausima – ar vaziuosi i Palanga, negu – Ar vaziuosi prie juros 😀