Poilsis Palangoje žiemą ir vasarą


Turbūt sunkiai rastume žmogų, kuris negalėtų pasakyti, kas yra poilsis Palangoje. Vasaros sostine vadinamame kurorte yra buvęs beveik kiekvienas Lietuvos gyventojas. Vieniems ji puikiausias vasaros atostogų pasirinkimas, kitiems – pernelyg daug poilsiautojų priimantis kurortas, tačiau ginčytis neverta, Palanga iš tiesų verta vasaros sostinės vardo.

Pastaruoju metu poilsis Palangoje ypatingai traukia jaunus žmones bei šeimas su vaikais. Jaunimui Palanga asocijuojasi su nesibaigiančiomis pramogomis, tuo tarpu šeimoms su vaikais poilsis Palangoje tai galimybė pabuvoti prie jūros, pastatyti smėlio pilį bei atsipalaiduoti. Ir vieniems, ir kitiems Palanga yra vasaros kurortas, tuo tarpu ramybės trokštantiems poilsiautojams Palanga daug mielesnė žiemos metu.

Jei vasaros metu gali būti sunku rasti vietos savo rankšluosčiui patiesti pajūryje, tai žiemos metu gali būti keista tolėliau nuo centrinio paplūdimio sutikti žmogų, ypač – darbo dienomis. Tiesa, yra ir išimčių, Naujų metų šventimas Palangoje gana populiarus.

Žiemos poilsis Palangoje gali būti labai teigiama vertinamas tų, kurie Palangos vengia vasaros metu. Žiemą šis kurortas pasikeičia neatpažįstamai, dirba gerokai mažiau įstaigų, nesigirdi tiek daug muzikos, o populiariausiu pasiūlymu kavinių iškabose – karštas vynas, keičiantis vasarą taip geidžiamą alų.

Prieš vykstant į Palangą pailsėti, nesvarbu, vasarą ar žiemą, reikėtų iš anksto pasirūpinti nakvynės vieta, kadangi žiemos metu ne visos nakvynės paslaugas teikiančios įstaigos vykdo savo veiklą, o vasaros metu daugelis kambarių gali būti užimti ir rasti sau tinkamą būna keblu. Be to, išankstinis pasirūpinimas leidžia ir sutaupyti, daugeliu atveju išankstiniams užsakymams taikomos nuolaidos.

Poilsis Palangoje visais metu laikais yra vertas Jūsų dėmesio pasiūlymas, kuriuo pasinaudoję galite pailsėti, atsigaivinti vasariškoje jūroje ar pasimėgauti žiemiškais raminančiais jūros kerais, o grįžę iš Palangos visada turėtumėte jausti norą grįžti atgal dar kartelį.

1 comment

  1. Pailsėti Palangoje galima tiek žiemą, tiek vasarą. Man žiemą net labiau patinka – ramiau 🙂