Kelionė po Latviją


Norint smagiai ir įdomiai pailsėti visai nebūtina ieškoti lėktuvų bilietų ar kelionių į šiltuosius kraštus. Visai netoliese yra puikūs Latvijos kurortai, o poilsis Latvijoje ne prastesnis nei bet kurioje kitoje šalyje. Be abejo, čia retai kada temperatūra viršija 30 laipsnių šilumos, o miestuose neauga palmės, tačiau tai tikrai nėra būtina visoms atostogoms.

Poilsis Latvijoje įprastai siūlomas pajūryje. Daugelis poilsiautojų pamėgę garsųjį Latvijos kurortą Jūrmalą, o lietuviai puikiai vertina Papės ir Nidos miestelius.

Tačiau poilsis Latvijoje, tai ne tik pajūris. Daug daugiau žmonių savo atostogas Latvijoje praleidžia susipažindami su miestais, lankydamiesi pilyse ir dvaruose, kurių kaimyninėje valstybėje tikrai gausu, o taip pat ir poilsiaudami prie ežerų ar rinkdamiesi aktyvų poilsį su dviračiais ar slidinėjant.

Rinktis savo atostogoms kaimynę Latviją siūloma šeimoms su vaikais. Tiek suaugusiems, tiek vaikams patinka jūra, o be jūros abi kartos lengvai ras sau ir kitos veiklos. Rygoje vertėtų aplankyti ne tik žinomą senamiestį, bet taip pat ir zoologijos sodą, pagal savo dominančias sritis išsirinkti iš gausybės muziejų. Kiek toliau nuo Rygos – bobslėjaus trasa, veikianti ne tik žiemos, bet ir vasaros metu – kodėl gi neišmėginus savęs olimpinėje sporto šakoje?

Latvija garsi įvairiais dalykais, vieniems ji asocijuojasi su pieniškais saldainiais „Karvutė“, kitiems su didžiausiu Baltijos šalių uostu, tačiau aplankyti ją verta daugeliui. Poilsis Latvijoje labai patrauklus tiems, kurie neturi daug laiko keliauti tūkstančiams kilometrų, be to, lengvai pasiekiama nuosavu automobiliu, kas iš tiesų patogu ir greita.

Smalsiems – video kelionė po Latviją

Comments are closed.