Poilsis Latvijos pajūryje


Vasaros poilsis Latvijoje gana populiarus tarp Lietuvos poilsiautojų norinčių pasimėgauti jūros teikiamais malonumais. Tačiau išsirinkti tinkamą pajūrio kurortą nėra labai lengva, ypač jei nei viename nesame buvę ar nesame girdėję jokių atsiliepimų.

Populiariausia vieta poilsiui Latvijoje yra Jūrmala. Tai visai netoli sostinės Rygos įsikūręs miestas tarp ežero ir Baltijos jūros, o per patį miestą teka upė. Tad norintiems pailsėti nuo jūros siūloma pažvejoti ar pasižvalgyti po šį didžiausią Baltijos šalių kurortinį miestą pėsčiomis ar išsinuomojus dviračius. Dėl gana nedidelio atstumo iki Rygos per mažiau nei valandą galima atsidurti garsiajame Latvijos sostinės senamiestyje, operoje ar kitoje vertoje dėmesio vietoje. Taip poilsis Latvijoje bus ne tik atpalaiduojantis, bet ir turiningas. Subjurus orams visada galėsite pasislėpti nuo jų dideliame vandens pramogų parke „Livu“.

Kita populiari atostogų kryptis galvojant apie poilsi Latvijos pajūryje – Ventspilis. Ventspilis rekomenduojamas šeimoms, turinčioms vaikų, taip pat, ieškantiems pramogų ir nuotykių. Čia veikia įvairios slidinėjimo trasos tiek slidėmis, tiek vasaros rogutėmis, o floros mėgėjai galės pasigrožėti gėlių skulptūromis, kurios puošią Venstpilio miestą.

Nemaža dalis poilsiautojų renkasi Liepoją. Tai dar vienas pakankamai didelis Latvijos miestas, traukiantis poilsio Latvijos pajūryje ištroškusius žmones. Kaip ir Jūrmala, Liepoja supama ne tik Baltijos jūros, bet taip pat ir ežero. Be to, Liepoja garsėja kaip muzikos miestas, todėl savo atostogų metu galėsite mėgautis ne tik jūra, smėlio bei saule, bet kartu ir įvairios muzikos koncertais, garsių Latvijos ir kitų šalių atlikėjų pasirodymais.

Lietuvių itin pamėgtas nedidelis pajūrio miestelis Papė. Tai visai netoli nuo Lietuvos sienos nutolusi rami vieta, kurioje dauguma poilsiautojų – iš Lietuvos, o nuolatos čia gyvena vos apie 30 žmonių.

Poilsis Latvijoje gali būti labai įvairus, nuo poilsio mažyčiame pajūrio kaime iki didmiesčių turinčių begales pramogų bei didelius paplūdimius, kuriuose vietos atsiranda visiems. Tereikia išsirinkti sau tinkamą variantą.

Smalsiems – video kelionė po Latvijos pajūrio kurortus

Comments are closed.