Ispanijos kurortai


Maljorka, Tenerifė, Gran Kanarija ir kitos Kanarų salos – tai garsūs Ispanijos kurortai, į kuriuos poilsiauti veržiasi daug keliautojų, ieškančių ne tik poilsio, bet ir unikalios, gražios ir įspūdį paliekančios gamtos.

Poilsis Ispanijoje yra vertinamas dėl įvairiausių priežasčių. Visų pirma, tai nėra labai brangus poilsis. Naudojantis pigių skrydžių akcijomis galima Maljorką iš Kauno ar Vilniaus oro uostų pasiekti pigiau nei nuo sostinės iki Lietuvos pajūrio nuvykti autobusu ar kita transporto priemone. Tiesa, tokias akcijas pastebėti reikia laiku, o bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami, tad pasikeitus planams galite likti it musę kandę.

Renkantis tarp Ispanijos kurortų pradžioje reikėtų išsirinkti regioną, ar domina poilsis žemyninėje Ispanijos dalyje, ar labiau domina toliau nuo pačios Ispanijos esančios salos.

Rinktis poilsį Ispanijos žemyninėje dalyje vertėtų tuomet jei yra noras pakeliauti po pačią šalį autobusu ar išsinuomotu automobiliu. Be to, vertėtų žinoti, jog rezervuojant automobilio nuomą internetu iš anksto galima tikrai nemažai sutaupyti, o sutaupytas lėšas panaudoti didesniam lankytinų objektų sąrašui išpildyti.

Poilsis Ispanijai priklausančiose salose labiau tinkamas išskirtinės gamtos mylėtojams, kadangi vandens apsuptyje esantys miestai ir miesteliai yra įvairūs savo augmenija, o klimatas tarp nakties ir dienos bei metų laikų keičiasi tik nežymiai, tad poilsiauti čia galima ištisus metus.

Poilsis Ispanijoje, nesvarbu kurioje jos dalyje, yra ne tik nebrangus (daugeliu atveju), bet ir labai kokybiškas, įsimintinas, ypač jei nepatingima susipažinti su vietinių žmonių gyvenimu, kultūra, architektūrinėmis bei gamtinėmis vertybėmis, tokius kaip vulkanai, miškai, gyvūnija. Kokybišką ir ramų poilsį Ispanijoje renkasi daug Lietuvos ir aplinkinių šalių gyventojų, o grįžę savo atostogas įvertina aukštas balais.

Comments are closed.