Kelionės ir poilsis Tailande – patarimai


Poilsis Tailande – egzotika, visiškai kitokia kultūra ir visai kitas pasaulio kraštas, tačiau šiais laikas gana nesunkiai ir sąlyginai greitai pasiekiama vieta, kuri tampa vis dažnesniu pasirinkimu tarp keliautojų iš Lietuvos.

Dažniausiai į šią Rytų šalį vykstama bent dviem savaitėms, kurių pilnai pakanka norint atsigauti po ilgų ir sunkių metų ar kito sunkaus ir prailgstančio laikotarpio tarp atostogų.

Nors pradžioje ir norima patinginiauti, pasimėgauti garsių kurortų pramogomis bei paplūdimiais, poilsis Tailande neturėtų apsieiti be ekskursijos po Bankoką bei kitas vertas dėmesio vietas. Tiesa, tai atima šiek tiek laiko, bet turbūt būtų sunku rasti keliautoją, kuris sakytų, jog pažintinė kelionės dalis buvo neverta.

Siekiant užtikrinti kokybišką ir saugų poilsį Tailande, vertėtų prieš vykstant atidžiai pasidomėti apie būtinus draudimus ir skiepus, taip pat, paisyti įvairių institucijų rekomendacijų, kadangi daugeliu atveju europiečių organizmai nėra prisitaikę prie Tailando klimato, galimų ligų ir kitų pavojų.
Renkantis poilsį Tailande dažniausiai siūloma numatyti tai dar likus bent keliems mėnesiams, taip galima sutaupyti įsigyjant išankstines keliones, o likusio laiko turėtų laisvai pakakti visiems formalumams bei kilusiems klausimams išspręsti.

Nepaisant visų sunkumų ir nepatogumų – poilsis Tailande ir jo kurortai visa tai atperka su kaupu, leidžia pasimėgauti maloniomis akimirkos, galvoti tik apie malonius dalykus bei savo mintis nukreipti į Azijos kultūrą, gamtos grožį bei visiškai kitokią architektūrą.

Smalsiems – video kelionė į Tailandą

Comments are closed.