Populiariausi Tailando kurortai


Poilsis Tailande – skamba egzotiškai, tačiau tikrai nėra nepasiekiama ar nerealu. Šiuo metu dėka itin plačiai išvystytos transporto infrastruktūros Tailando sostinė Bankokas lėktuvu pasiekiamas greičiau nei per parą. Įvertinus, jog tai itin tolimas kraštas – rezultatas tikrai puikus.

Pataja
Renkantis vietą poilsiui Tailande dažniausiai atkreipiamas dėmesys į Patają bei Puketą. Pataja – ištisus metus turistus priimantis iš žvejų kaimelio į kurortą virtęs miestas. Bene geriausias laikas lankytis Patajoje – mūsų žiema, tai yra, gruodžio – vasario mėnesiai. Tuo metu temperatūra siekia iki 31 laipsnio šilumos bei yra mažiausia kritulių tikimybė. Lietingiausiais laikomi rugsėjo bei spalio mėnesiai – per mėnesį tuo metu iškrenta dvigubai daugiau kritulių nei lietingą liepos mėnesį Lietuvoje.
Be Patajos, nemažai turistų mielai renkasi Puketo salą, kuri yra pati didžiausia salą priklausanti Tailandui. Nuo Bankoko ji nutolusi net per beveik 900 kilometrus, išsibarščiusi per daugybę mažų salelių, kuriose tropiniai miškai, džiunglės ir, be abejo, įspūdingi paplūdimiai.

Puketas
Skirtingai nei Patajoje, Puketo saloje gerokai mažiau kritulių, o pati jūra švaresnė. Taip pat, sakoma, jog paplūdimiai Pukete yra gražesni, tačiau tai yra pakankamai subjektyvi nuomonė. Kalbant apie pramogas, jų šiame kurorte gerokai daugiau, o tarp populiariausiųjų – nardymas. Taip yra dėl to, jog nelabai nutolus nuo kranto auga visų narų džiaugsmas – koraliniai rifai. Tiesa, kainos šioje saloje aukštesnės nei kituose Tailando kurortuose.

Poilsis Tailande itin vertinamas egzotinių kelionių mėgėjų dėl ypač gero kainos ir kokybės santykio. Sėkmės atveju (radus atitinkamų nuolaidų bei akcijų) Tailandą pasiekti galima visai pigiai, o kombinuojant poilsinę ir pažintinę keliones galima ne tik pailsėti, bet ir pakankamai daug sužinoti apie šią tolimąją egzotišką šalį.

Smalsiems – video kelionė po Puketą.

Comments are closed.