Kelionės lėktuvu


Kelionės lėktuvu,- tai greitas ir saugus būdas įveikti milžiniškus atstumus vos per kelias valandas. Ne veltui šis keliavimo būdas yra pats populiariausias visame pasaulyje. Jei norite išvengti slidžių ir pavojingų kelių žiemą, alinančio karščio automobilyje vasarą, ar tiesiog neturite noro praleisti dvidešimt valandų kelyje,- orlaiviai jums siūlo patogesnę išeitį su daugybe privalumų.

Pirmasis skrydžio privalumas laikas. XXI amžiuje laikas tapo vienu iš labiausiai vertinamų išteklių ir čia kalbame ne tik apie verslo sektorių. Jei turite tilpti į tam tikrus laiko rėmus verslo kelionėje ar atostogų metu – pasirinkimas keliauti lėktuvu jums padės maksimaliai išnaudoti turimą laiką.

Pamatykite vaizdą iš paukščio skrydžio. Neretai, keliaujant iš vieno taško į kitą, turime įveikti papildomą atstumą, kad pasiektumėme kelionės tikslą, tačiau niekam ne paslaptis, jog  važiuojant greitkeliu sunku pamatyti šalies grožį. Štai čia ir pasireiškia dar vienas oro transporto siūlomas privalumas: sėdint lėktuve, keleiviai gali stebėti kvapą gniaužiančius vaizdus, kurie kelionę paverčia turiningu poilsiu.

Taip pat, kelionės lėktuvu yra plačiai pamėgtos visame pasaulyje ir dėl siūlomo komforto. Orlaiviuose įrengtos patogios sėdynės, keleiviai gali patys valdyti šildymo – vėdinimo sistemas, na o malonios stiuardesės visada pasiūlys atsigaivinti bei užkąsti. Galiausiai, norint nusilengvinti, nereikės ieškoti artimiausios benzino kolonėlės, kur sugaišite papildomą valandą ir dar turėsite susimokėti!

Keliauti lėktuvu,- pigu. Lietuvoje skrydžių bendrovių skaičius auga ne dienom, o valandom, tad augant konkurencijai vis dažniau galima rasti pigių bilietų į įvairiausias pasaulio šalis. Kaip pavyzdį galima paminėti paskutinės minutės keliones, dėl kurių, keliavimas lėktuvu tampa pigesne transporto priemone nei automobiliai.

Dar vienas oro transporto privalumas,- galimybė palaikyti ryšius su žmonėmis įvairiausiuose pasaulio kampeliuose. Šiais laikais daug lietuvių emigravo į Angliją, palikdami savo giminaičius Lietuvoje. Įsivaizduokite situaciją, jog kiekvieną kartą, norėdami pamatyti savo šeimos narius turėtumėte  sėsti į automobilį ir praleisti kelyje 24 valandų. Būtų keista, tiesa? Būtent dėl to, jog esame įpratę sėsti į lėktuvą ir kad ir kelioms dienoms nuvykti aplankyti savo artimuosius. Būtent Skrydžiai į Londoną mums suteikia tokią galimybę.

Galiausiai patikimumas – tai savybė, neatsiejama nuo oro transporto. Šioje srityje dirba didžiausią kvalifikaciją turintys darbuotojai, visi skrydžiai veikia pagal griežtus grafikus. Būtent dėl šių priežasčių, oro transportas yra laikomas vienu iš patikimiausių transporto rūšių šiandieniniame pasaulyje.

Žinoma, nepaisant privalumų, kelionės lėktuvu turi ir keletą trūkumų, tokių kaip: priklausomybė nuo oro sąlygų, laukimas, norint atsiimti bagažą, taip pat lėktuvai negali pasiūlyti kelionių nuo durų iki durų, tad dažniausiai keleiviams reikia papildomai naudotis taksi ar viešojo transporto paslaugomis.
Visi šie trūkumai, tai tik lašas jūroje, palyginus su nauda, kurią mums šiandien teikia oro transportas. Kas galėjo pagalvoti, jog brolių Wright‘ų išradimas turės tokią milžinišką įtaką ne tik viso pasaulio vystymuisi, bet ir žmogaus kasdienybės lengvinimui.

Comments are closed.