Kelionės į Bulgariją


Bulgarija nėra ta kryptis, apie kurią nuolat girdime iš Lietuvos poilsiautojų bei agentūrų, tačiau poilsis Bulgarijoje palaipsniui populiarėja ir tampa vis patrauklesnis ir labiau domina pailsėti Pietuose norinčius keliautojus.

Jei ir yra ką nors teką girdėti apie Bulgarijos kurortus, ir domina kelionės į šią šalį dažniausiai tai būna Saulėtasis Krantas („Sunny Beach“). Tai iš tiesų didelė, net 9 kilometrus pajūriu besitęsianti kurortinė vietovė palei Juodąją jūrą, be to, tai didžiausias šios jūros kurortų kompleksas. Įdomu tai, jog Saulėtajame krante praktiškai nėra nuolatinių gyventojų, tai visiškai turistinė vietovė, kurioje vyrauja viešbučiai bei pramogos: restoranai, užeigos, naktiniai klubai, diskotekos ir kt.

Kurortas pasižymi švara ir ekologija, už tai pelnytai yra gavęs vertinamą „Mėlynosios vėliavos“ apdovanojimą. Lietuviams poilsis Bulgarijoje yra tinkamas dėl malonaus klimato. Čia nėra beprotiškai karšta, tačiau vidutinė oro ir vandens temperatūra leidžia visą sezoną mėgautis pakankama šiluma. Vakarai Bulgarijoje nėra tvankūs, todėl nebūtina rūpintis viešbučio kambariu su itin geros kokybės kondicionieriumi, tad galima ir šiek tiek pataupyti renkantis pigesnius viešbučio numerius.

Bendrai paėmus, poilsis Bulgarijoje nėra labai brangus. Priklausomai nuo pačio viešbučio, keliavimo laiko ir kitų aplinkybių kainos prasideda vos nuo kiek daugiau nei 1000 litų asmeniui, o tai – tik šiek tiek brangiau nei vidutinis poilsis Lietuvoje.

Jei renkatės poilsį Bulgarijoje, Saulėtajame krante, tačiau norite šiek tiek daugiau ramybės, o ir didesni karščiai ne Jums, pats laikas poilsiui Bulgarijoje yra gegužės – birželio mėnesiai ar rugsėjis. Tuomet gerokai mažesni turistų srautai, o temperatūra puikiai tinkama poilsiui prie jūros.

Poilsis Bulgarijoje tinka įvairiems žmonėms, tiek ramybės, tiek pramogų trokštantiems keliautojams ar šeimoms su vaikais, kuriuos vargina itin ilgi skrydžiai bei labai karšti orai, o vyresnio amžiaus žmonėms poilsis Bulgarijoje pats tas, nes čia nesunku pabėgti nuo triukšmo bei naktinio gyvenimo užsitikrinant sau tikrai ramų poilsį.

Smalsiems – video kelionė į Bulgariją

Comments are closed.