Bulgarijos viešbučiai


Džiugi žinia ta, kad Bulgarijos viešbučiai ir kitos apnakvydinimo įstaigos vienos pigiausių Europoje. Šalia puikių Juodosios jūros paplūdimių, tai viena iš priežasčių, kodėl į šią šalį skrydžius siūlo biudžetinės avialinijos ir tradicinės kelionių agentūros.

Bulgarijos viešbučių kvalifikacija atitinkas ES standartus. Dauguma nakvynės įstaigų atitinka tris žvaigždutes ir statytos dar sovietiniais laikais. Dalį viešbučių ir pensionų vietos verslininkai jau spėjo rekonstruoti pagal ES reikalavimus.

Keliautojams palanku tai, jog nakvynės vietoms privaloma patikra ir sertifikavimas. Tris ir daugiau žvaigždučių turi teisę suteikti tik Bulgarijos ekonomikos ministerijai pavaldi įstaiga. Žemesnes kategorijas kontroliuoja vietos savivaldybės.

Bulgarijos viešbučiai ypatingi tuo, kad paprastai pusryčiai neskaičiuojama į apgyvendinimo kainą. Šalies infrastruktūra pritaikyta poilsiui, todėl net 12% viešbučių dirba pagal all inclusive (viskas įskaičiuota) verslo modelį. Tokių įstaigų skaičius auga kiekvienais metais, nes daugėja ir turistų.

Vidutinė numerio kaina Sofijoje 73 eurai.

Comments are closed.