Egipto kurortai


Užsiminus apie poilsį šiltuose kraštuose vis dar prieš akis iškyla poilsis Egipte. Poilsis Egipte prieš keletą metų tapo labai mėgstamu tarp Lietuvos keliautojų ir iki šiol sunkiai nusileidžia populiarumu kitoms poilsinių kelionių kryptims. Taip yra dėl įvairiausių priežasčių.

Visų pirma, Egiptas yra labai turtingas savo istorija. Apie šalį vaikai sužino iš vadovėlių, faraonai, piramidės ir kitos Egipto garsenybės ypatingai domina ir masina, todėl savaime suprantama, tai prideda svertą renkantis kryptį kelionei.

Bene garsiausi Egipto kurortai – Hurgada ir Šarm el Šeichas. Abu šie kurortai mėgiami dėl gausios vandens pramogų pasirinkimo galimybės, į kurią įeina nardymas, burlentės bei banglentės, buriavimas, povandeninio pasaulio analizavimas neneriant (per stiklinį laivo dugną), žvejyba bei kitos.

Vandenyje gausu koralinių rifų, kurie yra ne tik malonūs akiai, bet ir ypatingai saugomi – tai Egipto pasididžiavimas. Svarbu žinoti, jog koralinių rifų gadinimas ar bandymas išvežti iš šalies yra ypatingai griežtai baudžiami, todėl rizikuoti nerekomenduojama.

Teik Hurgadoje, tiek Šarm el Šeiche gausu ir kitokių pramogų. Ypač jų dau g naktinio gyvenimo mėgėjams. Pradedant diskotekomis viešbučiuose, baigiant aukščiausio lygio naktiniais klubais, į kuriuos patekti gali būti sudėtinga dėl itin didelio populiarumo. Tačiau vietų naktinėms pramogoms tikrai netrūksta.

Ramybės išsiilgę turistai gali mėgautis kelių tūkstančių kilometrų Egipto pakrante. Tiesa, daugelis paplūdimių yra privatūs ir į juos gali patekti tik tam tikrų viešbučių ar kitų įstaigų lankytojai, todėl prieš vykstant poilsiui į Egiptą vertėtų išsiaiškinti ar Jūsų išsirinktas viešbutis turi privatų paplūdimį ar bent yra galimybė naudotis netoliese esančiu viešu paplūdimiu nemokamai.

Poilsis Egipte šiuo metu vertinamas mažiau dėl šalyje vykstančių protestų, tačiau dauguma jų ne turistų lankomose vietose, o vietinių gyventojų pilnuose didmiesčiuose, todėl labai nerimauti nereikėtų.

Smalsiems – video kelionė į Hurgadą

Comments are closed.