Bulgarijos kurortai


Poilsį karštuose Turkijos, Graikijos ar Egipto kurortuose lietuvių atostogose keičia poilsis Bulgarijoje. Nors anksčiau Bulgariją vargiai būtų galima pavadinti poilsiautojų iš Lietuvos traukos objektu, tačiau pastarieji metai ir jų statistika viską apvertė aukštyn kojom. Dėl gana nedidelių kainų ir malonaus klimato vis daugiau žmonių renkasi Bulgariją.

Poilsis Bulgarijoje yra labai įvairus, nuo ramių mažų kurortinių gyvenviečių iki specialiai turistams pastatytų miestų, kuriuose nėra daugiabučių ar individualių namų, kitų įprastų statinių, tik viešbučiai, maitinimo įstaigos ir pramogos. Būtent toks apibūdinimas puikiai tinka garsiajai Saulėtajai Pakrantei.

Saulėtosios Pakrantės kurortinė vietovė labai pamėgta daugelio šalių poilsiautojų. Čia nėra labai brangu, miestas skirtas turistams, todėl netrūksta pramogų, nejuntamas nuobodulys, o atostogų laikas prabėga akimirksniu, per kurį galima tikrai puikiai pailsėti ir papramogauti.

Kitas didelis kurortas, kurį vertėtų aplankyti – Auksinės Kopos. Būtent dėl itin malonaus aukso spalvos smėlio paplūdimio ir kilo šis kurorto pavadinimas. Be to, tai ne tik Juodoji jūra, bet ir didžiuliai miškai, o visas gyvenimas vyksta tarp šių dviejų gamtos stebuklų.

Trokštantiems aukščiausio lygio aptarnavimo ir aukso medalio vertos aplinkos vertėtų pamąstyti apie poilsį Rivjeroje. Anksčiau Rivjera buvo skirta vyriausybės organizacijoms, tačiau dabar tai nedidelis kurortas miestelis galintis pasigirti aukščiausiu lygiu.

Dar vienas nedidelis kurortinis miestelis – Obzoras. Tačiau priešingai nei Rivjeroje, čia mažiau prabangos, daugiau paprastumo, ko pasekoje – gerokai mažesnės kainos.

Ne tik pailsėti, bet ir pasirūpinti savo sveikata siūloma Saulėtos Dienos kurorte, kuris anksčiau buvo Ministrų Tarybos sanatorija. Šis kurortas leidžia pailsėti, atsigauti ir pasimėgauti sveikatos turizmo malonumais, tuo tarpu ieškantiems pramogų vertėtų pasidomėti kitais Bulgarijos kurortais.

Poilsis Bulgarijoje gali būti tinkamas įvairiausių poreikių žmonėms, tiek ieškantiems gausybės pramogų, tiek norintiems atsipalaiduoti, pailsėti. Be to, poilsis Bulgarijoje yra palyginti nebrangus ir lengvai pasiekiamas.

Smalsiems – video kelionė po Bulgarijos kurortus

Comments are closed.